I-Lipo X CELL Sistemi Nedir?

Bölgesel İncelme ve Selülit; Düşük enerjili çift dalga boyu lazer, yakın infrared vakum masajı, multipolar radyofrekans ve multi dalga boyu vücut analiz sistemlerinin 4’ünü de bir arada bulunduran, bölgesel incelme ve selülit tedavisinde kullanılan FDA onaylı bir sistemdir.

Düşük enerjili lazer ile deri altındaki yağ dokusu hücreleri eritilmekte, vakum masajı ile deri altında birikmiş sıvı, yağ ve toksinler uzaklaştırılmakta, radyofrekans ile deri gerginleştirilerek selülitler tedavi edilmektedir.

Uygulama Alanları

  • Vücut yağ analizi

  • Vücudun tüm bölgelerinde ( kadınların göğüs üstü hariç) bölgesel incelme

  • Selülit tedavisi

  • Sarkmış vücutlarda vücut şekillendirme

  • Striaların (çatlakların) giderilmesi

Uygulama Nasıldır?

Uygulama 45- 60 dakika sürer. Vücut analiz ölçümleri yapıldıktan sonra 20 dakika i-lipo, 10-15 dakika vakum masajı , 10-15 dakika radyofreakans işlemi uygulanır. Uygulma sırasında ilk adımda uygulama bölgelerinde hafif sıcaklık, diğer aşamalarda rahatlatıcı bir masaj hissedilir.

Kimlere Uygulanmamalıdır?

Tip 1 diyabeti ve metabolik sendromu olan kişilere uygulanmamalıdır.

Etki Süresi Nedir?

Haftada 2 kez uygulanmak üzere en az 8 seans yapılması önerilmektedir. Uygulama süresi uygulama bölgesine ve hedeflenen incelme planına göre değişmektedir. Yeme planı ve kalori alımı sabit olduğu sürece sonuçlar uzun sürelidir.

Yan Etkisi Nedir?

Uygulamanın herhangi bir yan etkisi yoktur.

Bölgesel İncelme Fiyatları 2023

Bölgesel incelme fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.