El Dolgusu; Yaşla birlikte el sırtlarında boşalma, ellerdeki kemik ve tendon görünümlerinde belirginleşme il el sırtlarının genç görünümünü yitirdiğini gözlemlemekteyiz.

Yüz için pek çok farklı dermokozmetik uygulamayla yaş almayı geciktirebilirken ellerimizi maalesef ihmal etmekteyiz. Dolayıyla ellerimiz yaşımızı ele verebilmekte. El sırtlarınını daha genç göstermek adına el dolgusu uygulamalarından fayda görmekteyiz.

El Dolgusu Nasıl Uygulanır?

El sırtında tek iğne giriş noktasından kanülle dolgu enjeksiyonu gerçekleştirmekteyiz. Oldukça konforlu ve ağrısız bir uygulamadır.

El Dolgusunda Nasıl Dolgu Maddeleri Kullanılır?

El dolgusu olarak yüksek lifting kapasiteli hyaluronik asit dolgular veya kalsiyum hidrokisapatit dolgular tercih edebilmekteyiz.

El Dolgusu Ne Zaman Etki Gösterir? Etki Ne Kadar Sürer?

El dolgusu uygulamaları sonrası etkiyi anında gözlemlemekteyiz. El sırtlarının daha dolgun göründüğünü, kemik ve tendon yapılarının daha az belirgin hale gelmesiyle ellerin daha genç göründüğünü izlemekteyiz.

Etki hyaluronik asidin su tutucu etkisyle 2 hafta sonra daha belirgin hale gelmektedir. El dolgusu 1-2 yıl süreyle etkisini sürdürmektedir.

El Dolgusu Sonrası Kişi Hemen Sosyal Yaşantısına Dönebilir Mi?

Tek iğne giriş noktasından kanülle uygulama gerçekleştirildiğinden morluk, şişlik ihtimali çok azdır. Işlem ardından 2 saat su değdirilmemesi dışında sosyal yaşamı etkileyecek bir kısıtlama yoktur.

El Dolgusu Fiyatları 2023

El dolgusu fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.