HYDRAFACIAL NEDİR?

Son dönemde cilt bakımı teknolojileri arasındaki popüler olan bir anti-aging cilt bakımı uygulamasıdır. 4 farklı yüzeyi olan HYDRAPEEL uçlar ile (mavi uç, turuncu uç, beyaz uç, yeşil uç) cildin hassasiyet derecesine göre ayarlanabilir ve her başlık farklı fonksiyonlar için tasarlanmış farklı yüzeylere sahiptir.

HYDRAPEEL uçları, VORTEX teknolojisi kullanarak cildi el değmeden temizler ve ölü hücrelerden arındırır. Hydrafacial cilt bakımı; cildi derinlemesine temizler ve derin serum iletimi sayesinde cilt anında yenilenir ve canlanır.

 HYDRAFACIAL NASIL UYGULANIR?

Ağrı ve acı hissetmeden kolayca uygulanan, hücre metabolizmasını ve yenilenmesini hızlandıran hydrafacial uygulanması son derece basittir. İlk aşamada uygulama yapılacak kişinin cilt tipine uygun olan temizleyici solüsyon seçilir. Cilt yüzeyi ve gözenekler yumuşatılır ve vakum uygulanarak cilt temizlenir. İkinci aşamada, cilt tipine ve problemine özel olarak seçilen solüsyon yardımıyla cilt beslenir. Radyofrekans özellikli başlığı sayesinde uygulanan solüsyon cilde yedirilir. Bu işlem sırasında kullanılan solüsyon, kollajen yapıyı harekete geçiren, peptit, antioksidan ve hyaluronik asit içerdiğinden cildin nemlenmesini, onarılmasını ve yenilenmesini sağlar. Soğutucu başlık ile şok etkisi yaratılarak solüsyonun cilde hapsolması sağlanır. Son aşamada ise LED terapisi uygulanarak cilt dokusu uyarılır. Bu işlem gözeneklerin sıkılaşmasını ve uzun süre koruma altında kalmasını sağlar. Her cilt tipine, her yaştan kişiye, 4 mevsim boyunca uygulanabilen hydrafacial sistem, mevsim geçişlerinde cildin maruz kaldığı dış etkileri en aza indirger ve cildin nem dengesini korur.

TÜM CİLTLER İÇİN

HydraFacial ayırt etmeksizin cildinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir temizleme cihazıdır.

İnce Çizgiler + Kırışıklıklar

Elastikiyet ve Tonus Kaybı

Siyah Noktalar + Yağlı, Akneli Ciltler

Güneş Lekeleri, Total Cilt Bakımı,

Cilt Tonu Düzensizlikleri + Cilt Canlandırma, Genişlemiş, Tıkalı Gözenekler.

HYDRAFACIAL SEANSLARI NEDİR?

Tedavi amaçlı yapılan işlemlerde 1 hafta ara ile 4-6 seans önerilir. Sadece bakım ve temizleme amacıyla yapılan işlemlerde ise; ayda 1 düzenli uygulama önerilir.

Genç yaşlarda yağlanma ve sivilce problemi için tercih edilirken, orta yaş üzerinde ise; yaşanılan elastikiyet ve kollajen kaybını önleyebilmek için tercih edilmektedir.